Doprava a poštovné

Slovenská pošta – balík na poštu (do 2-5 dní)

Doručenie zásielky na vybranú pobočku Slovenskej pošty (príslušnú pre adresu doručenia zákazníka). Zásielka Vás počká až 18 kalendárnych dní na zvolenej pošte, kde si ju počas otváracích hodín pobočky vyzdvihnete. Za tovar a doručenie môžte zaplatiť pri preberaní zásielky (dobierka +1,10€) alebo vopred bankovým prevodom.

Slovenská pošta kuriér – balík na adresu (do 2-5 dní)

Doručenie zásielky poštovým kuriérom na Vami uvedenú adresu na území Slovenskej republiky. Za tovar a doručenie môžte zaplatiť pri preberaní zásielky (dobierka +1,10€) alebo vopred bankovým prevodom.

Doručenie cez službu Zásielkovne – Slovenská republika (do 2-3 dní)

Doručenie na ktorékoľvek miesto z ponuky zmluvných partnerov Zásielkovne na Slovensku. Možné zvoliť aj dodanie s dobierkou v hotovosti (dobierka +1,10€)

Doručenie cez službu Zásielkovne – Česká republika (do 2-3 dní)

Doručenie na ktorékoľvek miesto z ponuky zmluvných partnerov Zásielkovne V Českej republike. Možné zvoliť aj dodanie s dobierkou v hotovosti (dobierka +1,10€)

Doručenie Česká republika (do 3-7dní)
Doručenie zásielky na vybranú pobočku Českej pošty. Za tovar a doručenie môžte zaplatiť pri preberaní zásielky (dobierka +1,10€) alebo vopred bankovým prevodom.

 

Koľko je poštovné?

Druh dopravy a spôsob platbyHodnota poštovného bez dobierkyHodnota poštovného s dobierkou
Slovenská pošta (balík na poštu)2,70€3,80€
Slovenská pošta (poštový kuriér na adresu)3,90€5,00€
Zásielkovňa Slovenská republika2,30€3,40€
Zásielkovňa Česká republika3,40€4,50€
Česká republika – pošta9,40€10,50€

Doprava zadarmo pri objednávkach nad 59,90€ alebo nad 1500Kč

 

Ceny poštovného sú uvedené v € s DPH a platia iba pre odoslanie obyčajných zásielok a pri poslaní celej objednávky v jednej zásielke. Pri rozdelení objednávky a jej poslaní vo viacerých zásielkach môže byť celkové poštovné vyššie, o čom Vás budeme informovať emailom.

Objednávky podané v pracovné dni do 13:00 odosielame spravidla v rovnaký deň.
Objednávky podané neskôr odosielame nasledujúci pracovný deň.

X